GUARD FILTER, kendi alanında dünyanın önde gelen firmalarından NORDIC AIR FILTRATION ürünlerini tek yetkili distribütör olarak Türk sanayisi ile buluşturuyor.

NORDIC AIR FILTRATION, 1991 yılından beri hem endüstriyel hem de gaz türbinleri konusunda yüksek teknoloji ile kaliteli filtre üretimi yapmaktadır.
Almanya ve Danimarka’da bulunan Arge merkezleri ve fabrikalarında sürekli yeni teknolojiler geliştirerek 20’den fazla farklı filtre medyası ve 4000 çeşit filtre kartuşu geliştirmiş, yıllık 200.000 adet üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Özel uygulamalarınız ve ihtiyaçlarınız varsa bizimle iletişime geçin
Web sitemiz standart filtre medyalarımızı, standart filtre kartuşlarımızı, pileli torbalar ve panel tipi filtrelerimizi göstermektedir. Sektörünüz / uygulamanız web sitemizde gösterilmiyorsa, lütfen uygulamanız için en uygun filtrasyon çözümünü görüşmek için Nordic Türkiye distribütörü Guard Filter ile iletişime geçiniz.
DEVAMINI OKUKAPAT
Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsın. Daha fazla bilgi edinmek için Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası sayfalarımızı ziyaret edebilirsin.