Guard Filter, filtrasyon ve hidrolik aksesuarlar konusunda dünya liderlerinden olan Stauff GmbH firmasının Türkiye distribütörüdür.

Stauff, 50 yılı aşkın süredir hizmet verdiği Hidrolik aksesuar sektöründe lider tedarikçilerden biridir.  Hidrolik boru kelepçesi ile başlayan üretimini yıllar içerisinde çeşitlendirmiş, elektronikten filtrasyona, hidrolik valflerden flanşlara ve test sistemlerine kadar geniş ürün gamı ile Almanya’nın ve dünyanın tanınan markası olmuştur.

Yüksek basınç filtreleri, orta basınç filtreleri,düşük basınç filtreleri, dönüş filtreleri,spin-on filtreler ve hat tipi filtreler ile birlikte yüksek kalitede ve ISO standartlarına göre üretilen filtre elemanları hidrolik filtre departmanının ürün portföyünü oluşturmaktadır. Yine hidrolik filtre departmanı, Hydac,Rexroth-Epe, Internormen, Parker,Pall,Mp Filtre gibi filtre imalatçılarının filtre elemanlarını Stauff kalitesinde imal etmektedir. Muadil filtreler bölümünden en çok kullanılan ürün kodlarına ulaşabilirsiniz.

Elektronik departmanı, sıcaklık sensörü, sıcaklık şalteri, seviye göstergesi, seviye şalteri, basınç sensörü ve basınç şalterlerini üretmektedir.
Aksesuar departmanı depo kapakları, havalandırma filtreleri, silikajelli nem tutucular ve emiş filtreleri gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır.
Küresel vanalar, kısma valfleri, çekvalfler ve manometre koruma valfleri valf departmanı tarafından üretilmektedir.

Hidrolik test sistemlerinde kullanılan minimess bağlantılar ile birlikte flanş imalatı da vardır.

Stauff Türkiye distribütörü olarak tüm ürün gruplarında isteklerinizi karşılamak için tecrübeli personelimizle yanınızdayız.
DEVAMINI OKUKAPAT
Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsın. Daha fazla bilgi edinmek için Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası sayfalarımızı ziyaret edebilirsin.