Guard Endüstriyel Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. endüstriyel filtreler ve ekipmanları konusunda faaliyet göstermektedir. 15 yılı aşan hidrolik ve filtrasyon tecrübesine sahip ekibi ile kendi alanlarında dünyanın en iyi markalarını Türk sanayisinin hizmetine sunmaktadır.

Guard Endüstriyel Ürünler, Mahle, yeni adıyla Filtration Group, Nordic Air Filtration, Stauff ve Ufi-Sofima firmalarının Türkiye distribütörüdür. Ayrıca Guard markasıyla birçok farklı uygulamaya yönelik filtreler üretmektedir.
Guard Endüstriyel Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. bir satış şirketi değil, bir çözüm şirketi olmakla gurur duyar. Müşterilerinin sorunlarına her an çözüm üreten Guard Endüstriyel Ürünler, ürünlerin satışından, satış sonrası müşteri hizmetine kadar her alanda müşterisinin yanındadır.

Filtrasyon ekipmanlarına yönelik tüm uygulamalarda uygun ve ekonomik çözümler geliştirip, satış sonrası teknik servis ve yedek parça desteği sağlayarak, filtre denildiğinde akla ilk gelen, saygın ve başarılı bir firma olma arzusundadır.
Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsın. Daha fazla bilgi edinmek için Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası sayfalarımızı ziyaret edebilirsin.