Hem modern üretim endüstrisi hem de ISO8573-1: 2001 tarafından istenen hava kalitesini elde etmek için son derece özel filtreleme malzemeleri ile imal edilmiş sonlu kapasite ve ömrü olan filtre elemanları kullanılır.

Filtre ömrü sona erdiğinde gerekli hava kalitesinin artık muhafaza edilemeyeceğini unutmamak gerekir.

Filtreler belirli bir hava kalitesi gereksinimine karşı kirleticilerin giderilmesini sağlamak için kompresörlerde kullanılmaktadır, bu nedenle filtre elemanlarının değiştirilmesinin başlıca nedeni her zaman hava kalitesini korumaktır ve bu nedenle her 12 ayda bir değiştirilmelidir.

Hemen hemen her büyük OEM’yi kapsayan ürün çeşitliliğimiz, çok çeşitli sıkıştırılmış hava ve gaz üretim ekipmanının ihtiyaçlarını karşılayan 1,600’ün üzerinde değişik tipte ve boyutta filtre elemanından oluşur. Her biri orijinaliyle tamamen değiştirilebilir olması için hassas bir şekilde tasarlanmıştır ve eşdeğer veya üstün standartta performans gösterecektir.

Abac
AFE
Almig
Atlas Copco
Becker
Busch
Ceccato
CTA
Deltech
Domnick Hunter
Donaldson
Filterworld
Friulair
Hankinson
Hi-Line
Ingersollrand
Kaeser
Leybold
Mark
Mattei
MTA
Omega
OMI
Sotras
Walker
 
Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsın. Daha fazla bilgi edinmek için Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası sayfalarımızı ziyaret edebilirsin.