Aşındırıcı taşıma, pnömatik konveyör ve benzeri her türlü toz toplama işlemleri için çözümler sunuyoruz.

Aşındırıcı Taşıma
NORDIC AIR FILTRATION ürün geliştirme uzmanları, bu alandaki kapsamlı araştırmaları sayesinde, bu uygulamaların ürettiği son derece agresif aşındırıcılara dayanacak kadar güçlü filtre medyaları geliştirdiler. Aşındırıcı taşıma işlemi için filtre medyası çözümlerimiz, daha uzun bir filtre ömrü için sentetik anti-statik filtre medyalarını içerir ve bu da operasyonunuz esnasında daha az duruş süresi ile sonuçlanır.

Pnömatik Konveyör
Pnömatik konveyör ile taşınan toz türleri tipik olarak küçüktür ve toz toplama sistemleri genellikle pulse tipidir. NORDIC AIR FILTRATION, pnömatik konveyör uygulaması için en uygun filtrasyon çözümlerini sunar.

Toz Toplama
Toz toplama uygulaması, tozların karmaşıklığı ve çeşitliliği nedeniyle çok sayıda potansiyel uygulama içerir. NORDIC AIR FILTRATION, toz toplama ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli filtre medyaları sunar.

Özel uygulamalarınız ve ihtiyaçlarınız varsa bizimle iletişime geçin
Web sitemiz standart filtre medyalarımızı, standart filtre kartuşlarımızı, pileli torbalar ve panel tipi filtrelerimizi göstermektedir. Sektörünüz / uygulamanız web sitemizde gösterilmiyorsa, lütfen uygulamanız için en uygun filtrasyon çözümünü görüşmek için bizimle iletişime geçiniz.
Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsın. Daha fazla bilgi edinmek için Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası sayfalarımızı ziyaret edebilirsin.